ZEMĚ ŽIVITELKA 2019 - PODĚKOVÁNÍ

Letošní ročník byl opravdu velkolepý, výstavu navštívilo v průběhu jejího konání více než 130 000 návštěvníků. Po dlouhé době jsme zde také měli vlastní expozici, kde byli k dispozici naši poradci, ale také kolegové z mateřské společnosti OK Group. Mnoho obchodních partnerů a klientů také této možnosti využila a stánek tak byl prakticky nepřetržitě navštěvován. Společnost Agroteam tak oslavila své 10. narozeniny s klienty po svém boku, čehož si velmi vážíme.

Tak jako každý rok naše firma pořádala seminář, který navštívil nad očekávání velký počet účastníků. Vyslechli jsme velice zajímavé příspěvky k nové zemědělské politice, chovu masného a dojného skotu, zemědělskému pojištění a novému kolu dotací PRV a dalších titulech. V průběhu celé výstavy byl patrný velký zájem všech podnikatelů v zemědělství především o přípravu nové společné zemědělské politiky. Jak bylo na semináři zmíněno, nyní je nutné se zaměřit na podzimní 8. kolo PRV, které proběhne v říjnu letošního roku. Na příští rok potom začínají přípravy na mladého začínajícího zemědělce, který je ze strany MZe také přislíben. Věříme tak, že všechny důležité informace byly řečeny a nyní je čas na projektové přípravy.

Dotační politika se dále vyvíjí, a proto je nutné být neustále ve střehu. S tím Vám samozřejmě pomůžeme i mimo výstavu na našich pobočkách. Už nyní se těšíme na brzké shledání na Techagru na jaře 2020, kde plánujeme expozici na našem již tradičním místě.

Webdesign by Lewest.cz